“Yatırım yapacak proje arıyoruz”


Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD), inovatif girişimcileri desteklemek amacıyla bir melek yatırım ağı oluşturdu. Yaklaşık 7 ay önce TÜGİAD’ın eski başkanı Ali Yücelen’in fikriyle oluşan Girişim Türk, start up ekosistemine önemli katkılar bulunma konusunda iddialı. Yatırım yapacak şirket aradıklarını söyleyen Girişim Türk Yönetim Kurulu Başkanı Berkay Cem Altunbay, “Önümüzdeki 1,5 yılda 15-20 girişimciye 300’er bin TL yatırım yapacağız. Başarılı olursak 4 yılda bu rakamı 20-25 milyon TL’ye çıkaracağız” diyor.

ÖZLEM AYDIN AYVACI [email protected]
Fotoğraf: Gökhan Çelebi

Berkay Cem Altunbay

Berkay Cem Altunbay

Girişim Türk, Türkiye’de bir sivil toplum kuruluşunun içinden çıkan ilk melek yatırımcı ağlarından. 7 ay önce Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) tarafından inovatif girişimcileri desteklemek amacıyla hayata geçirilen ağ, önümüzdeki 1 yıl içinde 15-20 kadar şirkete maksimum 250-300 bin TL çekirdek yatırım yapacak. Şu anda ekosistemi öğrenmeye çalıştıklarını belirten Girişim Türk Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbay, 7 ay içinde 165 girişimciyi dinlediklerini, 2 girişimlerinin hayata geçtiğini söylüyor. “Eğer önümüzdeki bir yıl içinde yatırım yapacağımız 15 girişim başarıya ulaşırsa 4’üncü yılımızda 30 ortak olarak 20-25 milyon TL’lik bir fona çıkmayı hedefliyoruz” diyor. Girişim Türk’ün odağında enerjiden organik gıdaya birçok sektör var. Üniversite öğrencileri de ağın yakın markajında. Bazı üniversitelerin son sınıf öğrencilerini takip ettiklerini anlatan Altunbay, “Bu öğrencilerin prototip ürünlerini geliştirip dünya pazarlarına açmaya çalışacağız” diye konuşuyor. Girişim Türk hedeflerinde de oldukça iddialı. Altunbay, bu iddiasını, “Bir start up, projesini dünyaya açmak istiyorsa övünmek gibi olmasın ama bizden iyisi yok. Bizi iyi kullanırsa dünyanın her yerine açılır” sözleriyle ortaya koyuyor. Girişim Türk Yönetim Kurulu Başkanı Berkay Cem Altunbay, melek yatırımcılık konusundaki planlarını ve Türkiye’deki start up ekosistemine nasıl bir katkılarının olacağını şöyle anlattı:

TÜGİAD içinden çıkan bir melek yatırım ağı kurdunuz. Fikir nasıl ortaya çıktı? Ortaklık yapınız nedir?
Melek olma fikri, TÜGİAD çatısı altında eski başkanımız Ali Yücelen’den çıktı. Kendisi organize edip ortakları bir araya getirdi ve bu melek organizasyonunu A.Ş. çatısı altında bir araya getirdik. İşadamları olarak gençleri ve girişimcileri desteklememizi önerdi. Bir yıl içinde bu fikri nasıl hayata geçireceğimizi, kimlere yatırım yapacağımızı, ne kadarlık bir sermayeyle önümüzdeki yıllarda nasıl ilerleyeceğimizi planladık. TÜGİAD üyelerinden 30 değerli işadamı da bu işe destek verdi. Girişim Türk adlı fonu kurduk. Amacımız bu şirketle girişimcilere destek olabilmek ve ortaklarımızın tecrübelerinden faydalandırmak. Bu şekilde işleyen bir networküz. Yönetim kurulumuz var. Ben de şirketin yönetim kurulu başkanı ve yöneticisi durumundayım. Şu an proje arayışı içindeyiz. Eşit hisselere sahip 30 TÜGİAD üyesiyiz. Ortakların yine ortaklar içinden belirlemiş olduğu bir seçici kurul, girişimcileri dinleyip bize uygun olanları ortaklarla paylaşıyor.

Bizimle olan bir girişimci, Amerika’daki Walmart’ın önüne oturup girişimini satabilir, Coca-Cola’nın dünya CEO’sunun veya Google CEO’sunun karşısına oturabilir.

Hedefleriniz neler? Kaç şirkete ne kadar yatırım yapmayı planlıyorsunuz?
Kurulalı 7 ay oldu. Önümüzdeki 1 yıl içinde 15-20 kadar şirkete, maksimum 250-300 bin TL kadar çekirdek yatırım yapacağız. Şu anda ekosistemi öğrenmeye çalışıyoruz. Keiretsu Forum’a, Borsa İstanbul Özel Pazar’a üye olduk. Şu anda girişimciler bize geliyor. Onları dinliyoruz. Yaklaşık 7 ay içinde 165 girişimciyi dinledik. İki girişime yatırım yaptık, bir diğeriyle anlaşmak üzereyiz.

“EN BÜYÜK MELEK AĞI OLACAĞIZ”
HEDEF 600 ORTAK TÜGİAD
’ın 30 bin üyesi var. Bu üyelerin çoğu, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde. Melek yatırımcı kavramı da Türkiye’de çok oturmuş değil. Girişim Türk olarak yatırım yaptığımız şirketler, 5 yılda 50 milyon dolar değerlemeye ulaştığı zaman TÜGİAD’ın 500-600 üyesinin daha bu şirkete ortak olacağını düşünüyorum. İşte o zaman Girişim Türk Ortadoğu’nun en büyük melek yatırım ağı olacak. Ben bugüne kadar 600 ortaklı bir şirket görmedim.
DÜNYAYA TAŞIYACAĞIZ TÜGİAD
üyelerine sürekli melek yatırımcılık fikrini anlatıyoruz. TÜGİAD bir sivil toplum örgütü. İş hayatının ötesinde dernek olarak da bu gençleri alıp dünyaya taşımak önemli bir misyonu yerine getirmek demek. Olay sadece para kazanmak değil. Üniversitedeki gençleri alıp şirketleştirip Silikon Vadisi’ne gönderebilmek çok önemli.

Toplam 165 girişim içinde sizin dikkatinizi çeken kaç girişim oldu?
İlgimizi çeken sadece 5 girişim oldu; onların da 2 tanesine yatırım kararı aldık.

Bunlar kimler peki?
Biri Vispera. Boğaziçi Üniversitesi’nde çok değerli bir hocamız. Kendisinin yazılımı. Marketteki veya raftaki ürünleri değerlendirip onları analiz eden bir yazılım. Ürünlerin pazar payını tamamen dijital ortamda yüzde 100 hakimiyetle ölçüyor. Bu iş, bir dünya işi. Bu hizmeti Amerika’da, Japonya’da, Çin’de, Rusya’da her yerde pazarlayabilirsiniz. Tüm dünyanın buna ihtiyacı var. İkinci yatırımımızı Silikon Vadisi’nden bir şirkete yaptık. Adı Velaxity. Mobil operatörlerin gelirlerini artırmak için yazılım üretiyor. Türkiye’de de ofisleri var. Çin’de ve Avrupa’da da ofis açacaklar. Bize Keiretsu Forum aracılığıyla geldiler. Yatırım yapacağımız üçüncü girişim ise bir dijital akıllı gözlük olacak. Camı hiçbir zaman buğulanmıyor, kirlenmiyor, kapanmıyor. Rezisdanslı ve dijital, yanda pilleri var. Kayarken ya da denize daldığınızda bu gözlükle görüşünüz hep açık.

Bu bir icat mı?
Evet, bir icat ve tüm patentleri alındı. Kayak ve askeri alanlarda kullanılacak bir ürün. Bu işe yatırım yapma aşamasındayız. Dünyadaki her noktaya ulaşabiliyoruz. Bizimle olan bir girişimci, Amerika’daki Walmart’ın önüne oturup girişimini satabilir veya Coca-Cola’nın dünya CEO’sunun, Google CEO’sunun karşısına oturabilir. Açamayacağımız bir kapı yok. Yatırım yapacağımız girişimciler, dünyadaki bu büyük network’ümüzden yararlanabilir.

Sayısı 30 olan kurucu üyeleriniz arasında kimler var?
TÜGİAD eski başkanı Ali Yücelen, bu fonun kurucusu, kendisi petrol ve taşımacılıkla uğraşıyor. Serkan Yazıcıoğlu, Kuzey Irak ve Nijerya’daki bütün havayolu taşımacılığını yapıyor. Zafer Toksöz Sanset Gıda’nın, Rahmi Çuhacı Nuh Çimento’nun, Barış Tekin Türkiye’deki en önemli bahis sitesinin sahibi. İçimizde enerji santralleri alanında çok deneyimli hem Türkiye’de hem yurtdışında yatırım yapan ve iş geliştiren büyük bir mühendislik şirketinin sahibi de bulunuyor. Bir start up, projesini dünyaya açmak istiyorsa övünmek gibi olmasın ama bizden iyisi yok. Bizi iyi kullanırsa dünyanın her yerine açılır. Buradan doğru Silikon Vadisi’ne gider, oraya yerleşir ve oradaki CEO’larla tanışır. Biz akıllı para veriyoruz. Network’ümüzün en büyük gücü bu. Girişimciler gerçekten bize akın akın geliyor çok mutlu oluyoruz.

Keiretsu Forum’a ve diğer ekosistemlere neden üye oldunuz?
Şu anda bütün girişimlerimiz buralardan geliyor.

KAÇ GİRİŞİMCİYLE GÖRÜŞÜYORSUNUZ?
Şu anda ayda 10’a yakın girişim, bize doğrudan geliyor ama bir yıl sonra ayda 100-150 girişimci gelecektir.

“MİLYAR DOLARLIK START UP’LAR DUYARIZ”
DEVLET DESTEĞİ Yatırımcı olarak bürokratik engellerin fazla olduğunu söyleyemem. Sistem güzel işliyor. Ekonomi Bakanlığı ve Hazine, yatırım yapılması ve yeni girişimler yaratılması adına her şeyi yapıyor. Eğer onaylı melek yatırımcı olduysanız yaptığınız yatırımın bir kısmını vergiden düşebiliyorsunuz. Ekonomi Bakanlığı hizmet ihracatında tanıtımla ilgili harcamaların büyük bir kısmını karşılıyor. Girişimcilerimiz bu destekleri takip edip iyi kullanmalı.
BEBEKLİK AŞAMASI Hem fonlar hem üniversiteler hem de medya, girişimciliğin gelişmesi için elinden gelini yapıyor. Ama daha bebeklik aşamasındayız. Üniversiteler şimdi kendi girişimcilerini çıkarmaya çalışıyor. Öğrencileri girişimci olmaları için destekliyorlar. Bu konularda ek dersler koyuyorlar.
ŞİRKETE SERVİS Özyeğin Üniversitesi,Bilkent Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Başkent Üniversitesi kendi içlerinde böyle bir ekosistem kurarak öğrencileri kendilerine çekip onların fikirlerini bizlerin önüne getirmelerini sağlayıp dış dünyaya gönderiyor. Biz de onları dünyaya açmaya çalışıyoruz. 2020 ve sonrasında Türkiye’de milyar dolarlık start up’ları duymaya alışacağız.

Şu anda ayda 10’a yakın girişim bize doğrudan geliyor ama bir yıl sonra ayda 100-150 girişimci gelecektir. Kurulalı 7 ay oldu ve sadece Türkiye’den değil Mısır’dan, Cezayir’den, Lübnan’dan ve Dubai’den de başvuru alıyoruz. Bu aslında var olduğumuz network’ten ve ortaklarımızın yapısından da kaynaklanıyor.

Berkay Cem Altunbay

Berkay Cem Altunbay

Yurtdışındaki start up’larla da ilgileniyor musunuz?
Öncelikle Türkiye’deki girişimlerle ilgileniyoruz. İlk amacımız, Türkiye’deki ekosistemi desteklemek, ülkemizde girişimciliğin yaygınlaşması ve döviz kazandırıcı işlerin ülke çapında yayılmasını sağlamak. Eğer yurtdışındaki girişim ülkemize de bir know how sağlayacaksa destekleriz.

Girişimleri nasıl bir değerlendirmeden geçiriyorsunuz? En önemli kriterleriniz neler?
Girişimleri ön eleme kurulumuz dinledikten sonra eğer uygun görürse ortakların fikrini alır. Ortaklarımız da uygun görürse hem hukuki hem finansal değerleme/due diligence aşaması başlar. Teknolojinin incelenmesinde ortaklarımızın şirketleri içinde bu konuda uzman biri varsa ondan faydalanmaya çalışırız, yoksa bir uzmandan destek alırız.

Orta vadede ne kadarlık bir fon yaratacaksınız?
30 ortak olarak eğer önümüzdeki bir yıl içinde yatırım yapacağımız 15 girişim bir başarıya ulaşırsa 4’üncü yılımızda 20-25 milyon TL’lik bir fona çıkmayı hedefliyoruz. Türk girişimcilere destek vermek ve onları dünyaya açmak istiyoruz. Bu yıl 20 girişime 300’er bin TL yatırmayı planlıyoruz.

Özellikle ilgilendiğiniz sektör ya da girişim tipi var mı?
Şu anda Türkiye’nin doğası gereği ekosistemde hep internet ve mobil projeler var. Fakat biz bunların dışında İpek Hanım Çiftliği gibi organik ve doğal tarım işleriyle de ilgilenebiliriz. Şu anda bize daha yeni gelen, akciğer kanserini önceden tespit edip önlem alabilmeyi sağlayan bir proje üzerinde çalışıyoruz. Enerjide faturalandırma ve enerji verimliliği sağlayan işler de olabilir. Türkiye’de klasik anlayışın dışında olmak istiyoruz. Klasik anlayıştan kastım bugün bir restoran açtım, akşam ne kadar ciro yaptı gibi düşünmekten bahsediyorum. Ama hala melekler de bu şekilde bakıyor. Hemen yatırım yapıp sonucunu hızla almak istiyorlar. Bir de üniversitede son sınıf öğrencilerini takip ediyoruz. Bu öğrencilerin prototip ürünlerini geliştirip dünya pazarına açmaya çalışacağız.

“MELEKLER ARASINDA REKABET YOK”
ÇOK ELİYORLAR Türkiye’de melekler arasında çok rekabet yok. Türkiye’de melek yatırımcılık daha yeni geliştiği için melek yatırımcılar girişimcilere tam olumlu yaklaşmıyor. Çok eliyorlar, çok dikkat ediyorlar. Hemen para kazanacak mıyız havasındayız.
ABD’DE TAM TERSİ Ama ABD’de tam tersi. Girişimci gidip yatırımcısını seçiyor. Orada o kadar büyük bir yatırımcı kitlesi var ki beğendiği yatırımcıları seçip “Siz ortak olun ve şöyle yatırım yapın” diyebiliyor.
İŞİN RUHUNU ÖĞRENİYORUZ Ama bizde öyle değil, biz daha işin ruhunu öğreniyoruz. Zor karar verdiğimiz için girişimciler içinde de yatırımcılar tarafında da çok büyük bir rekabet yok. Türkiye’de 200-300 civarında melek yatırımcı var. Bu rakam Amerika’da on binler civarında. 2020’de Türkiye’yi bir melek yatırımcı cennetine çevireceğimizi düşünüyorum.

89 Comments

 1. ali çelebi

  9 Haziran 2017 at 22:51

  uzun zamandır üzerinde çalıştığım bireysel projem için destek aramak amacı ile sitenize ulaştım. projemin yüzeyselde olsa tanıtımını yapmak için en az orta ölçekde kobi yada ciddi firma desteği gerekmektedir. projem yeni nesil elektrikli araçlarda devrim niteliği taşımaktadır. saygılarımla ali çelebi 0530 566 54 01

  • Hasan

   26 Şubat 2018 at 12:35

   Akıl sende para bende gel çalışalım.

   • Ruhi doğru

    2 Mayıs 2018 at 00:08

    Bebe çocuk sektöründe tekstil ile ilgilenmek isterseniz buluş patenti olan 20 yil tekel olabilecegimiz ürünümüz ve diğer ürünlerimizi yüz yüze görüşmek isteriz iletişim tel 0542 655 66 16 ruhi dogrube

   • Muhammet Gençer

    12 Haziran 2019 at 13:16

    Biz 2015 yılından beri faaliyet gösteren Endüstriyel Üretim yapan tüm firmaların kullanabileceği Özgün bir ERP (Kurumsal Kaynak Yönetimi) yazılımı pazarlamakta, kurulum, eğitim ve danışmanlığını yapmaktayız. Sektörde yaklaşık 30 yıllık bir tecrübeye sahibiz ve şu ana kadar 22 firmada ürünümüz başarıyla kullanılmaktadır. Bu firmalara ayrıca Hosting ve Bakım desteği vermekteyiz.
    4-6 ay gibi kısa bir sürede % 100 devreye alınabilen tek ERP özelliği taşıyan ürünümüz için Ortaklık veya % 100 satış dahil yatırımcı aramaktayız. Yaklaşık 26 ay gibi bir sürede 22 müşteriye satış yaptığımız ürünümüzün çok fazla müşteriye hızlı bir şekilde kurulum imkanı sağlanabilirse çok ciddi bir gelir sağlanabilecektir.

   • Doğukan

    15 Haziran 2019 at 17:18

    Yaptığım müzikleri klip çekemediğim için paylaşamıyorum . Yaptığım işlerin kalitesi tartışılmaz lakin maddi sııkıntılardan ötürü çok uzun aralıklarla parça paylaşıyorum eğer . Öyle bi duruma geldimki klip konusunda destek olacak kişiye tüm hakları vermeye hazırım yeterki parçalarım yayınlansın

   • Murat

    15 Temmuz 2019 at 22:41

    Merhaba istanbul da faaliyet gösteren zebra stor üretim firmama ortak arıyorum satış bölgemiz ege ve Akdeniz bölgesinde iddaalı bir firmayız görüşmek isterseniz 0505 866 41 52

 2. Ferman

  30 Haziran 2017 at 16:18

  Merhabalar.. Sizinle iletişime geçmek istememin sebebi Bolu’da turizm imarlı içerisinde doğal kaynak suları ve termal sıcak su bulunan yaklaşık 240 Dönümlük bir araziyle ilgili bu araziye ilişkin elimde 2013 yılında yaptırılmış olan ekspertiz raporu ve kıymet taktirlerine ilişkin belgeler mevcuttur yerin değerinin hemen hemen yarısına tekabül edecek bir fiyat ile satılmak istendiği bu bir bölgeyle ilgili geniş bir araştırma yaptığım istenen bedelin buraya değeceği konusunda bir kanıya vardım. Bu nedenden bu şekilde turizm imarlı bir bölge olan alana her türlü aktivasyonun yapılmasının mümkün olabileceği 2013 Yılında banka tarafından 77.000.000 USA doları kredi verile bileceği ve 2013 Yılında yapılan kıymet taktirinde yere 54.000.000 ile 62.000.000 USA doları değer biçildiği alım gücüne dayalı olarak bir yatırımcıya ve gereğinde buraya iyi bir araştırma sonucunda Devlet tarafından kredi yada hibe kredi gibi olanakların sağlana bileceği kanısındayım. Bu konuyla ilgili olarak görüşmek istemeniz halinde sizinle irtibata geçmek isterim.. İyi günler iyi çalışmalar

 3. metin peker

  23 Ağustos 2017 at 17:50

  Balkan ülkelerinde hazır fabrika içersine narenciye paketleme ve yaş meyve sebze işleme ünitesi açmak için 1.000.000 euro yatırım yapabilecek yatırımcılar arıyorum.
  metin peker
  [email protected]

 4. Bulut

  25 Eylül 2017 at 10:53

  Slm karadeniz tarafinda kendi arazime yapacagim organik tavuk organik yumurta ve bildircin urtim ve yumurtasi bunlari hem bakip hemde pazar satisini ustlenecegim bunun icin bu projeme destek olacak 25 30 bin lira yatirim yapacak ilgilileri bekliyorum
  0533 243 97 61
  [email protected]

 5. Hasan Cebe

  12 Ekim 2017 at 13:03

  Merhabalar. Ben Hasan Cebe, Makina Mühendisiyim.
  Size (acilariyorum) fikrinden bahsetmek istiyorum. Bu bir mobil uygulama fikridir. Bu mobil uygulama oluşturulduğunda bu mobil uygulama yüklü herkese anlık olarak kan grubu ihtiyaçları, ki bu mobil uygulama yüklenirken hangi kan grubunda olduğu da seçilebilecektir, diğer anlık ihtiyaçlar bir sosyal etkinlik, grup, spor ihtiyaçları, özel alım-satım eşya ev satın alım araç ihtiyaçları gibi a’dan z’ye sosyal ya da ticarî tüm ihtiyaçlara anlık bildirim oluşturulabilecektir.
  Bu mobil uygulamayı sizlerden ricam hayata geçirelim. Bu sebepten yatırımlarınızı ya da yatırım oluşturabilecek çevrenizdekilerle bunu paylaşmanızı istiyorum. Umarım yararlı olacaktır.
  Saygılarımla…

 6. ali

  22 Ekim 2017 at 15:34

  merhabalar

  uluslar arasi startupda nereden guclu yatirim bulmak olur,.?

 7. Sıdkı Yılmaz

  9 Kasım 2017 at 20:14

  Merhaba, daha sağlıklı bir yaşam için, biyolojik pilastikten bir kullanımlık ve suda eriyebilen taharet eldiveni fikrini geliştirdim USPO patent e başvurdum. Bu fikri üretime dönüştürebilmek için yatırımcıya ve desteğe ihtiyacım var bilginize sunar ilginizize şimdiden teşekkür ederim

 8. Muhammed Yıldırım

  9 Kasım 2017 at 22:21

  Yatırımcı, program yazılım işiyle uğraşan kişiler ve kuruluşların yardımına ihtiyacım var, bir fikrim var paylaşabileceğim güvenilir kişiler kuruluşların dikkatine,Herkese acik platformda Fikrimi paylaşmıyoum
  [email protected] mesajınızı bekliyorum

 9. Serkan

  21 Kasım 2017 at 01:04

  Yatırımcı ortak arıyorum.sermayesi 500 Bin TL ve üzeri olan kâr ortakligi düşünen yada birlikte dukkanimi ofis olarak kurup inşaat villa daire yap sat arsa al sat yabancı inşaat işleri takibi oto al sat gibi işlerde birlikte calisacagimiz aile olabileceğimiz doğru dürüst çalışma arkadaşı arıyorum.05302822770

 10. Serkan

  23 Kasım 2017 at 01:26

  İnşaat truzim yatırımcı finansör arıyorum Net hemen 05302822770

 11. sebahattin tekin

  24 Kasım 2017 at 22:52

  Benim patent belgelerim var . Ulusal markalarım var . Özellikle enerji sektörüne odaklanıyorum . Seri üretime geçebilmek için , ciddi ve güçlü bir ortağa ihtiyacım var …

 12. Mazlum Utku

  30 Aralık 2017 at 22:07

  Merhaba ,

  Mobil oyun fikrim var. Oyunun gerçek hayatla birleşmesi en büyük etken. Alışverişten tutun reklam ve bir çok yaşam alanı mevcut. İşin açıkçası fikrim büyük. Ama bu oyunu üretmek ve yazılımcılar için ciddi destek gerek. Dünya’da ses uyandıracak proje olacağı için ortalama aylık cirosunun milyar dolarlar olacağı kanısındayım. Sorun sermaye ve birlikte hareket etmek için gereken ekip. Değerlendirilmesi gereken bir fikir.

  05346074146

 13. tamer can

  14 Ocak 2018 at 20:24

  Merhaba TSE ve diğer belgerim hazır 1 e 2 veren ürünüm hazır ihracat için gerekli destek gerekmektedir,İlgili kişilerin mücacatları kabul edilecektir.

  son gün 28.01.2018
  [email protected]

 14. Munzur

  30 Ocak 2018 at 20:09

  Merhabalar. Imara açılan yerlerin projelerini çiziyoruz. Yatırım yapmak isteyenleri arıyoruz. Özellikle balıkesir ve çanakkalede çok güzel projelerimiz var. Yatırım yapmak isteyen parasini değerlendirmek veya katlamak isteyenler bana emailden ulaşabilirsiniz. Saygılarımla. E-posta: [email protected]

 15. Yildiz durukan

  1 Şubat 2018 at 02:59

  Ben aşçı egitmeniyim bütün ustalık ve eğitmenlik belgelerin mevcut çaresiz ayakta duramayan sürekli eziyet çeken bayanları tespit Edip mesleki eğitim vererek onlara kendi ayakları üstünde durmayı öğreterek meslegimi icra etmek yüzünüze görürsek daha detaylı gorusebiliriz

 16. süleyman

  15 Şubat 2018 at 02:12

  merhabalar firmamız Türkiye de altı mağaza ile e-ticaret platformlarında satış yapan ve aynı zamanda yurt dışı platformlarda yer almayı hedefleyen bu arada kendi e-ticaret sitemizde mobil uygulamaları ile birlikte satışa açmış durumdayız hali hazırda devam eden e-ticaretimize yatırımcı olabilecek firma veya şahıslar ile görüşüp tanışmak isteriz.

 17. Utku ÇINAL

  15 Mart 2018 at 17:01

  Yerli yazılım konusunda 15 yılı aşan deneyime sahip 3 uzman kişi olarak ortak geliştirilen ERP tabanlı yazılım projemize ciddi olan ve uluslar arası standartlarda karar ve yatırımlara uyum sağlayabilecek MELEK YATIRIMCI ‘lar ile görüşme yapabiliriz.

  Proje’nin ERP tabanlı olması ERP ile sınırlı olduğu şeklinde düşünülmemelidir.

  Proje taslak olarak tamamen hazır, uygulama kısmında da yazılım olarak kodlanmaktadır. Proje başarısını ispatlayabilecek bir yapıda olup projemizdeki kısımlar tam olarak analiz edilmiş ve değerlendirilmiş olup sonrasında proje taslağına eklenmiştir. Argelerimiz sözleşme imzalanmadan önce paylaşılmayacak olup proje üzerine gelecek olan sorularınız ise güvenlik sebepli gerekli olduğu kadar cevaplanacaktır.

  İlgilenen MELEK YATIRIMCI’ların ciddi düşünceye sahip olmaları gerekmektedir.

  [email protected]

 18. Pinar

  18 Mart 2018 at 13:26

  Akdeniz’de, ev değil komşu almak istetecek ağaç kesilmeden uygulanacak “ekolojik-tekno kent” projesi için yatırımcı destek güç ortağı arıyorum.

 19. serkan

  4 Nisan 2018 at 19:15

  Dünyanın ihtiyaç duyduğu cam temizleme, özellikle gökdelenlerin bir buton ile temizlenmesi mümkün bu projeme destek verilirse sevinirim. 5056985019

 20. Mehmet

  16 Nisan 2018 at 01:36

  Merabalar
  Mehmet ben Projem hazır… 4/5 yıl içinde kazanıcağmız en az 1 milyar tl eski parayla 1 katrilyon… Ben yarısını paylaşmaya hazırım..
  Bana sadece kendinizi kanitlaynn ben zaten şeffafım bnm için bi sıkıntı yok… 05326803279 [email protected]

 21. Abdurrahim Avşar

  28 Nisan 2018 at 01:43

  2 adet Alternatif elekrik üretimi konulu proje bulunmaktadır.
  1. Proje; Türkiye genelinde Elektrik fiyatlarını önemli ölçüde azaltacak proje.
  2. Proje; Elektriği tamamen bedava hale getirecek nitelikte bir proje

  İlgilenmek isteyen yatırımcılar, e-mail’den iletişime geçebilir.
  [email protected]

 22. Ruhi doğru

  2 Mayıs 2018 at 00:16

  Tekstilin bebe çocuk sektöründe faaliyet gösteren bir firmayiz patent belgeleri olan hale hazırda üretim aşamasına geçmiş olan ürünlerimiz için yatırımcı arıyoruz ilgilenenler 0542 655 66 16 nolu telefondan irtibata gecebilirler

 23. Bora

  25 Mayıs 2018 at 15:05

  Elimde güzel bir profesyonel var lütfen ulaşın e posta dan.

 24. fatma aslan

  8 Haziran 2018 at 16:21

  Merhaba bir buluşum var.bir bitkinin saçı boyalı saçı bile açtığını buldum ki piyasada böle bir ürün bulunmamaktır kimyasallarla açım yapılmakta saça büyük zarar verilmektedir. bu buluşu geliştirmek laboratuvarda yoğunlaştırmak patent ve üretim için desteğe maddi manevi ihtiyacım var. iletişim [email protected]

 25. Yusuf Cömert

  24 Haziran 2018 at 16:37

  Merhaba ismim Yusuf katılımcı oranı yüksek kar ve kazanc cirosu yüksek iş fikrim var proje bir çekiliş oyunudur herkesin eşit olduğu hem kurucusunu hem katılımcısını menmun eden iş fikrimi dinlemek isteyen [email protected] dan ulaşabilir

 26. Halil

  25 Haziran 2018 at 21:22

  Merhaba antalyada 3.organizede motosiklet üretim fabrikam var üretim ile ilgili tüm belgelerim tamam %50 ortak veya yatırımcıya ihtiyacım var ilgilenen varsa 0541 6514310 tlf,nu arayabilirler halil beyaz

 27. Hasan

  15 Temmuz 2018 at 14:54

  Merhaba
  Otocam ile ilgili web projem patentleri ile mevcuttur. Bir miktar yatırıma ihtiyacım var. İlgilenen olursa mail adresim [email protected]

  Teşekkürler

 28. Hüseyin Kaya

  19 Temmuz 2018 at 08:55

  İyi günler ben elektrik elektronik mühendisiyim. Yeni nesil bir güneş Santrali kurulumu yapmak istiyorum. Malumunuz her geçen gün enerjiye duyulan ihtiyaç artıyor ve devlet destekleriyle bu tip santrallerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Ve bende yatırımcıların destek ve tavsiyeleriyle bu projeyi gerçekleştirmek isterim…
  [email protected]

 29. özay TAŞAR

  1 Ağustos 2018 at 19:59

  mrb savunma sanayisinde olmak isteyip projesi olmayan firmalar,ben baş enerji firması olarak size yardımcı olmak isterim ayrıca yatırım yapmak isteyen şahıslarada elimde savunma sanayi ve enerji alanlarında pek çok patentli ürünüm bulunmaktadır.

  baş enerji savunma ve enerji alanlarında çalışma yapmaktadır.bu sene yoğuşmasız konbileri yoğuşmalı hale getirdik baca yoğuşma kiti yaptık adı turbokom dur internete yazarsanız görürsünüz.bizimle ciddi çalışacak firma ve şahıslar arıyoruz ilgilenen bize ulaşabilir.

 30. ibrahim

  3 Ağustos 2018 at 21:19

  Trakya blgesine badem bahçeleri kuruyorum ve bu işi daha büyük arazilerde yapmak istiyorum bütün iş takibi tarafıma ait pazarınada hakimim yatırım yatırımcı arıyorum kaba düzen bir hesaplama bile yapsanız nekadar getirisi yüksek oldugunu göreceksiniz Mail: [email protected]

 31. SERDAR

  13 Ağustos 2018 at 18:46

  Dünyada sadece sayılı holdingler bu teknolojiye sahiptir,
  Yeni nesil bu Teknoloji  yerinde dezenfeksyon çözelti üreten cihazlardan ibarettir.
  Cihazlardan alınan Dezenfekten çözeltisinin maliyeti mevcut dezenfekte çözeltilerin’ den  200 kat  düşük olarak aynı anda doğaldır, kimyasal içermez, geniş dezenfekte yelpazesine sahiptir,
  Uzun çalışmalarımızın sonucu bu teknolojiyi geliştirerek benzeri olmayan cihazların prototiplerini bitirmişiz,  patent başvuruları yapılmıştır, marka tescili alınmış, cihazların testleri yapılmış seri üretim için hazır hale gelmiştir, Avrupa standartlarına uyumlu olup Pazarı payı geniş kar oranı çok yüksektir,
  Cihazların kullanım yelpazesi çok geniştir (Yüzme havuzları, Sağlık, Gıda, Tarım, Hayvancılık sektörü, Belediyeler,  Su arıtma,balık yetiştirme)  dezenfekte sterilizasyon gereken her bir yerde maliyeti düşük doğal olarak kullanılmaktadır.
  İç ve Yurt dışı pazarında büyük talep görülmektedir, hal hazırda Suudi Arabistan, Kuveyt den talepler bulunmaktadır .
  Seri üretim için ortak alınacaktır. Detaylı bilgi için irtibata gece bilirsiniz,süremiz kısıtlıdır.  05322969170

 32. İsmail Elitaş

  19 Ağustos 2018 at 01:02

  Sağlık sektörü ile ilgili, çok yakında tamamlanacak olan bir projemiz var ve yatırımcı arıyoruz. Sağlık sektöründe iş yapmak isteyen, bu sektörde tecrübesi bulunan veya tecrübesi olmayıp sadece yatırım sağlayabilecek girişimcileri bekliyoruz.

 33. halil

  3 Ekim 2018 at 14:12

  kocaeli geneli otamat işi yapıyorum 0539 392 34 41 box langırt v.b modeller..

 34. selçuk demirci

  8 Ekim 2018 at 20:15

  Bir umut olarak görüyorum. şansımı denemek istiyorum. Çok kapsamlı Süper kahraman evrenim var potansiyeli Marvel’e eşdeğer uzun zamandır hikayelerini yazıyorum bir kaç görüşme yaptım görüşmelerde. Karşımdaki insanlar heycanla bana bakıyordu. Ama sonuç Böyle dev bir projeye başka yatırımcıların desteğiyle. Ortaklık teklif edilitor. Amacım isyan etmek değil. Yanlış anlamayın sağlam ileriyi görebileçek yatırımcı ortak arıyorum. Marvel gibi şirketler tekbir filimle 600 milyon dolar kazanıyor. zemini sağlamlaştırılırsa reklamlarla. Birinci flim de olmasada gördüğüm flim başı kazan en az 100 milyon. Herhangi bir şirkete bağlı olmadığım için 100 milyon dolarlık yatırım teklifini kaçırdım. Karakter sayım belirsiz bunun sebebi devamlı çoğalıyor olmaları şu anda 30 süper kahramanım 20 süper kötüm mevçut.

 35. Celal

  30 Ekim 2018 at 00:42

  Merhabalar,
  Afrika ulkelerinde devlet garantili Insaat projelerimiz var ve bu projeler icin Tur yatirimci ve Insaat firmalari ile irtibat kurmak istiyoruz,Ilgilenen Firmlarin irtibata gecmesini rica ediyorum

  Saygilar
  C.Celikkaya
  +265993555955
  [email protected]

 36. Sema gülnar

  5 Kasım 2018 at 14:22

  Sema gülnar

  İyi günler görme engelliler için tasarladığım kol saatiği projem var. Bu proje hayata geçsin istiyorum çünkü engellerin ortadan kalkmasını istiyorum. Daha önce hiç bir ülke yapmadı bu projeyi. İlgilenirseniz mail adresim: [email protected]

 37. ömer şahin

  20 Kasım 2018 at 18:07

  Merhaba. Metal ve ametal hurda madenlerin geri dönüşüm işi için yatırım cı arıyorum. üretim ile ilgili bilgi birikimi ve altyapım var.

 38. Mahmut H.

  22 Kasım 2018 at 22:09

  Merhaba.
  Benim patenti alınmış Antalya merkezli ERKEK MAYO üzerine kurulu bir markam var.
  Şirket; Uluslararası pazara uygun ve şuan yurtiçi ve yurtdışı pazara satışı yapılan ve düzenli bir altyapısı olan bir şirkettir.Ancak daha verimli ve adetleri beraberce girişimcilik ruhuyla büyütebileceğim yatırımcı bir ortak arıyorum.Ortaklığ dahil olacak unsurlar:
  *Atölye
  *Stoktaki ürünler
  *Sosyal medya ve etkileşimleri
  *Uluslararası satış ağı (geliştirilmesi gereken)
  *Yurtiçi satış ağları
  *Patentli marka

  Bana, [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımla

 39. Samet Ramazan

  5 Aralık 2018 at 17:31

  Benim yatırımcıdan ziyade fikrimi sunabileceğim bir süt firmasına ihtiyacım var güzel bir ürün üzerinde çalışmalarım var patentini de almak üzereyim ilgilenen olursa 05365411718 …

 40. Semih

  11 Aralık 2018 at 12:37

  Türkiye de henüz 5 adet olan ve geleceği olan bir startup projesi. Bu firmaların henüz büyüyemediğini fark ettik ve büyümesi için pazarlama stratejisi geliştirdik. Projenin önü çok açık hatta rakip firmalardan biri proje ile ödül almıştır. Sakarya bölgesinden 200-300 bin tl lik bir yatırım yapacak ortak arıyoruz. İş planı ve çalıştırması bizde olacak yatırımcı şirkete ortak olup kar payını alacaktır. Projeyi çok iyi yönettiğimiz takdirde yapılan yatırımın 10 katı ilk senesinde geri döneceğini tahmin etmekteyiz. İleri yıllarda kat be kat artacaktır. 05425427448 Özellikle Sakarya bölgesi olması tercihimiz.

 41. Mahmut Gündüz

  31 Aralık 2018 at 17:14

  Merhaba ben çiftçi bir aileden geliyorum urfalıyım dolayısıyla burada ne tür bir projeyle ne kadar zaman da iki katı gelir elde edeceğimizi bilmek benim için hiç te zor değil burası dünyanın en verimli topraklarına sahip olduğu gibi potansiyeli yüksek hayvancılık| çiftlikleri et süt tesisleri gübre üretim tesisi yarış atı çiftliği kurmak içinde oldukça ideal uygun bir bölge kriterine sahip yer konumunda ilgilenen yatırımcı arkadaşlar varsa görüşmek konuşmak isterim 0544 793 37 06

 42. Emin

  10 Ocak 2019 at 11:15

  Merhabalar,

  Enerji projem var, hammadesini kendisi üreten, az miktardaki atıklarının sağlık sektöründe kullanılacağı ve farklı kapasitedeki tesisler ile istenildiği kadar elektrik üretilecek bir proje

  Şeker hastalığına çözümüm var, küçük bir canlı şeker hastalığına şifadır, bu canlıdan ilaç yapılmasını istiyorum

  onlarca projem var ama dürüst ve güvenilir yatırımcı bulamıyorum.
  Kendine güvenen dürüst yatırımcılar bana ulaşabilir.

  [email protected]

 43. Tayfun

  18 Ocak 2019 at 20:16

  Patent almaya çalıştığım helicopter projem var ilgilenen varsa
  Telefonum 0538.335.99.99 beni arayabilir gereken bilgyi paylasabilirim.

 44. halil

  20 Ocak 2019 at 18:45

  kocaelinde acil iş arıyorum 0539 392 34 41

 45. Ramazan

  25 Ocak 2019 at 01:52

  İnternet pazarı oluşturacagım bi hayırsever yatırımcı arıyorum.%50 ortak olacagımız. Eticaret sitesi olucak trendyol.com gibi. Aylik cirosu 100 milyon dolardır arastira bilirsiniz 🙂 aynı sisyemi olusturup ve izlenmesi gerekn yolu çok iyi biliyorum. Web tasarımcıyım ve 22 yasındayım. 05443835530

 46. Ramazan aktürk

  5 Şubat 2019 at 12:56

  Adana seyhan da tekstil atölyesi açmayı düşünüyorum fakat sermayem yok 250 bin TL değerinde ipotek edebileceğim evim ve 20 dönüm tarlam var ipotek gösterebilirim çevreden ve işkurdan eleman desteği alabiliriz açılacak atölye için kosgebden destek alınabilir dikimhane bölümü ve ütü paket bölümü kurulacak çalışma saatleri sabah 08/19 arası olacaktır pazar pazartesi tatil olacak şekilde ayarlanacaktır çalışanlar hem pazar günleri istirahat edip hem pazartesi günleri banka hastane postane gibi resmi işlerini halledebilecek vasıflı vasıfsız tüm çalışanlar tek kalem olacak şekilde maaşlar asgari ücret ile çalıştırılacaktır iş alabilecek firmalar mevcut olup meslek geçmişmiz vardır 15 yıllık tecrübenize dayanarak böyle bir karar aldık hem biz kazanalim hem işe muhtaç insanları iş sahibi yapalım bir ilde dahi olsa o ilin işsizlik sorununu az da olsa aşağıya çekelim kardeşçe dürüst güvenilir ve işine sadık insanlar olarak el ele verelim hem kendimize hem insanımıza katkıda bulunalım herşey resmi bir şekilde sözleşmeli olarak noterde yapılacaktır ev ve tarlamı ipotek göstermekle kalmayıp çalışıp kazandıkça katılan sermayenin yarısı benim tarafimdan karşılanacaktır ilgilenen arkadaşlar 05423340114 nolu numaradan irtibata geçebilir görüşelim konuşalım yerimizi beraber seçelim ortak kararlar eşliğinde bir noktada buluşalım beraber ekmek yiyelim herkese iyi günler dilerim

 47. Engin bakır

  5 Şubat 2019 at 15:10

  Merhaba yatırımcıya ihtiyacım var 600000 kadar labaratuvar ürünlerine destek veriliyor beş milyona kadar biliyorum ama ben baştan ilerleyemiyorum suanda sadece beş ülkede üretimi olan bir bitkiyi yetiştirmek istiyorum Türkiye’ye geçen yıl girişi 50000 ton ciddi büyük bi ihtiyacı Türkiye de yetiştirmek istiyorum istediğim bitkinin adı Agar agar ilerleyebilmek Türkiye’ye ve diğer ülkelere aşımızı duyurabilmek için bi yatırımcıya ihtiyacım var 5303255279

 48. calal

  14 Şubat 2019 at 13:59

  salamlar ve sayqılar

  Güney AZARBAYCANDA (iran) ,yatırım yapmak isteyen soydaşlar arasınlar.00989334918872

  calal hilali

 49. Ferhat

  18 Şubat 2019 at 16:34

  Merhaba
  Bingolde unuversite öğrencisiyim bingol ilimizde bulunan doğal yer altı kaynak sularının analiz edilip yararlı veya zararlı olanlarin incelenmesini ve birçok hastalığa şifa olacağından eminim bu projeyi uygulanması için yetkili kişilerin ilgilinmesini isterim ülkemize hem ekonomik hemde manavi anlamda iyi geleceğini düşünüyorum

 50. Ahmet

  4 Mart 2019 at 04:54

  Merhabalar benim organik bal
  Organik tohum ve organik cinseng
  Ve bir çok meyve ile ilgili projemdim var ciddi yatırımcı arıyorum

 51. ARiF

  9 Mart 2019 at 19:00

  Jeneratör ve güç sistemleri uzerine calisiyorum şirkettim var gönül ortaklığımız olsun yeter bize iyi bir fikir iyi bir düşünce

 52. Eralp

  11 Mart 2019 at 13:30

  İzmir’de krem şanti üretimi yapan firmama %50 ortak olacak yatırımcı arıyorum. Yüksek potansiyeli ve kurulu düzeni olan işimizi daha ileriye taşıyacağımız yatırımcı ortak arıyorum. Ülkemizde birkaç firma tarafından üretilmesi dolasıyla iş potansiyelimiz oldukça yüksektir. Detalı bilgi için arayın, görüşelim

 53. makaleyaz

  13 Mart 2019 at 02:41

  Selamlar, biz yatırımcıdan ziyade hedef kitlemize nasıl ulaşabiliriz konusunda uzman yorumu ve desteği arayışındayız. makaleyaz.net adresli bir pazar yeri projemiz var. İçerik alım-satımı ile alakalı. Sizlerde değerli görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirseniz çok mutlu oluruz.

 54. Faruk İnak

  14 Mart 2019 at 18:55

  Merhabalar,

  Öncelikle iyi bir gün dilerim.

  Yiyecek ve içecek üzerine uzun soluklu birden fazla sektörleri birleştiren projem var.Ve bunun ciddi bir için yatırıma ihtiyacım var. Proje için para yönetimini bilen ve hem bana hem de projeye deger katabilecek kaliteli insanlara ihtiyacım var ve bu konu da yardımlarınızı isteyeceğim.

  İletişim
  Faruk İNAK
  [email protected]
  +90 539 812 3425

 55. yusuf islam

  15 Nisan 2019 at 15:58

  Merhaba. benim herhangi bir projem yok sadece eskiden olanlar şuan süreklilik ve gelişimci olan dünya teknolojisinin hızına kapıldılar. O nedenle artık teknolojik sınırların içinde geliştirme ye odaklı çalışmak istiyorum üniversite mezunuyum ama benim gibi milyonlar olduğu için pekte bir özelliği yok. Evet herhangi bir endüstriel makine veya otomotiv yahut bir dizayn olsun bunun için kendimden eminim işte

 56. halil

  19 Nisan 2019 at 09:33

  zengin emekli çalışan yatırımcı arıyorum 0539 392 34 41

 57. Murat Demir

  17 Mayıs 2019 at 08:37

  araciolurum.com diye bir projem var çok ileri düzeyde bir proje yapmak ve gerçekleştirmek için çok para lazım ama o proje gerçekleşmese bile Araciolurum.com olarak bi E-ticaret sitesi kurabilirim. maddi destekçi aramaktayım.

 58. Hikmet TUNCER

  27 Mayıs 2019 at 23:00

  Merhaba. 1992 Yılından beri üzerinde çalışma yaptığım Hidro motor projemi sonlandırmış bulunmaktayım. 3 Ayrı noterden üzerime kayıtlı ve bana aittir. Dünyada bu özellikte motor yoktur. Sponsor Maddi ve manevi destek çıkacak firmaya ihtiyacım var. ARGE yolu açık. Hesaplamalar birden fazla üniversite Prof ve Doçent düzeyinde öğretim görevlilerince tescillenmiştir. Şahsım Motor teknisyeni ve Makine teknikeriyim. Motor olarak kullanılan tüm alanlarda kullanılabilir. Sanayi ve Otomotiv sektörleri dahil. Destek çıkacak olanlar mail adresimden ulaşabilirler. Çizim ve hesaplamalarım mevcuttur.

 59. Levent Özdemir

  2 Haziran 2019 at 09:07

  Selam….ben 20 senedir Balıkçıyım,Türkiye’nin her yerinde balıkçılık yaptım ayni zamanda senelerdir yurtdışında Balıkcı olarak çalıştım.
  Moritanya…balıkçılın merkezi ve borsası…3senedir orada çalışıyorum ve oranın şartlarını ve kazancını çok iyi biliyorum.
  Kızaca size acıklayım:bir ton balık 150 dolar 180dolar…günlük bir balıkçı teknenin tuttuğu balık miktarı kapasite göre 500ton.
  Gördünüz gibi kazancı çok yüksek…potansiyeli çok fazla!
  Şimdi ben Türkiye den Moritanya’ya Balıkcı gemisi ve personeli götürmek istiyorum ve niyetindeyim!
  Bana destek verecek veya ortak olacak iş adamları arıyorum!

  Umarım bu kolay para kazanmanın şansını kacırmasınız

 60. Justin

  20 Temmuz 2019 at 03:14

  Ben bir yatırımcıyım / Borç verdim.Çekirdek sermaye, erken aşama, devreye girme girişimleri, mevcut LLC ve yatırım projelerinin derhal finanse edilmesi ile tamamen tamamlanması ve genişletilmesi üzerine odaklanıyoruz. 20 milyon doların üzerinde bir çok proje, özsermaye.Kapajlar ve şirketimizi sürdüren iş ortağıyla uzun vadeli iş ilişkisine açık 3 şirket politikamızı kazanıyor.
  [email protected]
  Paul Healy MD / CEO

 61. Birol ÜNAL

  31 Temmuz 2019 at 11:17

  Merhaba;
  Benim sosyal medya alanında hayata geçirmek istediğim bir fikrim var.Fakat bunun için yeterli donanım sahibi değilim.Maddi imkanların dışında teknik olarak destek ve fikir alabileceğim kurumsal ve ciddi bir yatırımcı ile görüşmek istiyorum,mümkünse…

 62. halil

  3 Ağustos 2019 at 09:35

  yatırımcı arıyorum 0539 392 34 41

 63. Peiman

  21 Ağustos 2019 at 15:45

  Merhaba
  Bir berber kuaförünün yanı sıra döner kebap ve dondurma, meyve suyu ve simit ve çay satan bir dükkan açmak istiyorum… Böylece 2-3 yatırımcı olduk… Her birine en az 25.000 TL ödeyeceğiz. Sandalyeler, masalar vb. Şirketin kredisi ile satın alınacaktı. Kiralık ayda 7.000 TL (muhtemelen her birimizden 2.300 TL’den az) ödemek zorundayız… Bu iki mağazanın toplam çalışanlarına da yaklaşık 7.000 TL (muhtemelen her birimizden 2.300 TL’den az) ödeyip, gaz, elektrik vb. İçin de ödemeliyiz. Bu faturaları ödemeli ve buğday, et, meyve ve süt için biraz para ödemeliyiz… Ve bu fazla para olmaz…
  Yatırımcı bu işletmelerde zaten yüksek deneyime sahipse, her biri 3 ila 4 ay sonra bireysel olarak 600.000 TL kazanabiliriz… Sadece whatsapp ve ayrıca e-posta yoluyla ulaşılabilir… İşte iletişim bilgilerim … Whatsapp: +989223084757 ve e-posta: [email protected]
  Peiman Ghasemi

 64. Peiman

  29 Ağustos 2019 at 20:45

  Merhaba
  Bir berber kuaförünün yanı sıra döner kebap ve dondurma, meyve suyu ve simit ve çay satan bir dükkan açmak istiyorum… Böylece 2-3 yatırımcı olduk… Her birine en az 25.000 TL ödeyeceğiz. Sandalyeler, masalar vb. Şirketin kredisi ile satın alınacaktı. Kiralık ayda 7.000 TL (muhtemelen her birimizden 2.300 TL’den az) ödemek zorundayız… Bu iki mağazanın toplam çalışanlarına da yaklaşık 7.000 TL (muhtemelen her birimizden 2.300 TL’den az) ödeyip, gaz, elektrik vb. İçin de ödemeliyiz. Bu faturaları ödemeli ve buğday, et, meyve ve süt için biraz para ödemeliyiz… Ve bu fazla para olmaz…
  Yatırımcı bu işletmelerde zaten yüksek deneyime sahipse, her biri 3 ila 4 ay sonra bireysel olarak 50.000 TL ile 200.000 TL kazanabiliriz… Sadece whatsapp ve ayrıca e-posta yoluyla ulaşılabilir… İşte iletişim bilgilerim … Whatsapp: +989223084757 ve e-posta: [email protected]
  Peiman Ghasemi

 65. Halil İbrahim gören

  29 Eylül 2019 at 23:46

  Üniversite son sınıf öğrencisiyim insanların hayatını kolaylaştıracak bi kaç fikrim var, bu fikrimin tutacağına inanıyorum önemseyecek ve beni dinleyecek birini arıyorum numaram 05349412063

 66. Saniye

  6 Ekim 2019 at 03:51

  KIZIMIN projesi için aldığı kosgeb desteği için önden NAKİT PARA ki desteği ilk önce kendin finans ediyorsun ! ve SYDayanışma dan girisimci evhanimina verdigi 15.000 geri odemeli kredi için MEMUR ! kefil arıyorum.

  Melek Girişimci : 05415915888

 67. Semih

  10 Ekim 2019 at 04:29

  Arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak, maddi gücü olan birini arıyorum. Projeden ziyade bitirmiş olduğum yazılımımın birkısmını kendisinin yanında çalıştıracağım. Gördükten sonra zaten anlaşacağımızdan eminim. Hiçbir şekilde 1 tl bile talebim olmayacak kazanç gelmeden. Burda sadece şu kadar söylesem yeterlidir. Kabaca YüzBin TL sini 10 – 12 saat içerisinde 250 bin yapabilecek. Hakkım olanı en son bana verecek.. Bu kazancı sağlıyosun madem ne diye ortak arıyosun şeklinde noksan bir soru gelmez sanırım, anlaşacağımız kişi aynı zamanda ilk iş ortağım olmuş olacak. Ve yanlış yapmadığı sürece de kimseyi yarı yolda bırakmam. Numaram . 0530 993 90 84 . Rica ediyorum saçma sapan yorumlar yapıp kirletmeyin ortalığı, Ankara da ikamet ediyorum Gel kardeşim nedir göster isbatla dersiniz gelirim şaşkınlıklada yazılımın yaptığı işi görürsün. İyi günler.

 68. Semih

  12 Ekim 2019 at 00:19

  İyi günler. 150 bin TL ile 10-12 saat içerisinde 50 – 150 Bin TL kazanabileceğim bir yazılımım var. Burada özet olsun. İlgilenirseniz eğer detaylar için [email protected] benim mail adresim.
  Bu arada hiçbir şekilde talebim yok. Önden para felan tek kuruş istemiyorum. Denersiniz dediğim doğru çıkarsa hakkım olanı verirsiniz. İyi günler.

 69. FARUK İNAK

  15 Ekim 2019 at 18:21

  Merhaba,

  Öncelikle iyi bir gün dilerim.

  Cupping? Coffee Project Markası, kurucusu Faruk İNAK olarak sizlerle iletişime geçiyorum.

  Cupping? Coffee Project 2019 yılında kuruldu ve işini ciddiye alan, tutkulu bir ekiple işletiliyor. Amacımız piyasada yapılan eksiklikleri doğru gözlemleyerek başka yerde bulunamayacak bir deneyimi kahve sevenlerle paylaşırken; Türkiye ve dünya piyasasına hükmederek nitelikli hizmet anlayışını en doğru ve gerçekçi biçimde yönetmeyi amaçlarken, yerel ve global şirketlerle çalışarak kendine özgü ve zamana direnebilen bir kültür yaratmaya çalışmaktayız.

  Cupping? markası olarak teknoloji, bilim ve sanatı referans alarak, her geçen gün piyasadaki eksiklikleri gözlemleyerek, toplumsal ihtiyaçlara yönelik catering, üretim ve işletme bazlı yenilikçi ve dinamik projeler sunarak ilerliyor ve öncelikli hedefimiz insanlar için kaliteli ve nitelikli hizmeti ulaşılabilir hale getirmektir.

  Sunduğumuz hizmet kahve, çay, alkol, bakery, yiyecek, turizm ve ihracat- ithalat gibi çeşitli dalları kapsamaktadır. Cupping? Coffee Project geniş bir vizyona sahip ileri görüşlü, doğru gözlemlere dayalı hamlelerle rasyonel ve realist bir bakış açısıyla hareket eden genç bir markadır. Gelecekte kakao, kahve, çay, topraksız tarım ve sektör bazlı teknolojik ürünler ile geleceğe yön vermeyi planlayan nitelikli bir şirkettir.

  Kahve sadece bir içkiden çok daha fazlasıdır. Bizim için çok tutkulu insanlar tarafından şekillendirilmiş bir atmosfere sahip canlı ve yaratıcı bir yaşam tarzının merkezidir. Yakın zamanda almış olduğumuz radikal kararlar doğrultusunda mevcut piyasada eksiklikleri ve işletme hatalarını doğru gözlemleyerek müşteri ve işletme ihtiyaçlarına ve taleplerine yönelik geleceğe dönük üretim tesisi(fabrika) ve işletme temelli giriş yapmayı planlamaktayız. Misafirlerimize eşsiz bir deneyim sunmayı hedeflerken müzik, sanat, performans, sosyal sorumluluk ve kahve ile insanların bütün duyularına en doğal ve steril bir şekilde hitap edeceğiz.

  Bu hedeflere ulaşma sürecinde gerçekleştirmeyi planladığımız projelerden biride ‘CUPPING? CLUB ROASTERY’ ve ‘CUPPING? STREET COFFEE’ projeleridir.

  Türkiye’de ve dünya çapında yeni bir kültür oluşmaktadır ve maalesef ki yanlış yönetilmekte ve yönlendirilmektedir. Yerel ve global de kahve markalarının genel olarak kullandığı kahve laboratuvarı konsepti sadece arkası boş bir makyajdan ibarettir. Bu noktada edindiğimiz bilgilerle gerçek manada bir kahve laboratuvarı kurulumunu hedeflemekteyiz. Projenin başlama noktası olarak seçmiş olduğumuz konumlar, pazarlama stratejisi ve tarzımız ile her kesime hitap ederek projenin yerel ve global içecek piyasasındaki aktifliğinde önemli bir rol oynamayı hedeflemekteyiz.

  Planladığımız projeleri hayata geçirmek, hedeflerimize ulaşmak ve dünya üzerinde yeme-içme sektöründe söz sahibi olmak için bu operasyonun ilk süreci olan üretim tesisi projesi ‘CUPPING? CLUB ROASTERY’ ve kahve dükkanları projemizin ilk etabı olan ‘CUPPING? STREET COFFEE’ projesi için yatırım desteğine ve güçlü bir işbirliği arayışındayız.

  Sizlerin de bu konuda destek ve geri bildirimlerinizi bekliyor olacağız. Müsait olduğunuz bir zamanda davette bulunmak ve konuyla ilgili diğer süreçler için sohbet etmek isteriz.

  Teşekkürler.

  FARUK İNAK

  CUPPING? COFFEE PROJECT FOUNDER

  +90 531 372 3290 / [email protected] / https://cupping.zyrosite.com/

 70. Alper

  8 Kasım 2019 at 13:41

  Sağlık sektörüne özel online medikal platform olarak hazırladığımız web sitemiz için, tanıtım ve pazarlama faaliyetleri için yatırımcı ve ortak arayışımız bulunmaktadır.

 71. Tufan

  30 Kasım 2019 at 13:44

  Merhaba, Girişimcilik ve işletme eğitimleri üzerine bir şirketiz. Şirketimize yatırım arıyoruz. Yaklaşık 1,5 senedir İstanbul’da faaliyette olan şirketimiz Türkiye’de kendi işini kurmak isteyen sadece Rusça konuşanlara yönelik eğitimler verdi.Şuan için pazarı genişletmek istiyoruz ve ingilizce- Türkçe eğitimler vermeye başladık. Üniversitelerle iş birliği yoluna girerek Türkiye’deki en büyük iş topluluğunu oluşturmak istiyoruz ve ülkemizin iş potansiyelini artırmak istiyoruz. Daha yeni Nişantaşı, MEdipol ve Antalya üniversitelerinde görüşmelere başladık . Projemiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız ve yatırım konusunda proje arıyorsanız işte size en yenilikçi ve büyümeye açık proje.. İşe başlamadan işin hakkında bütün aşamaları bizden öğren. +90 546 9446195 ..iletişime geçmek isterseniz bekliyorum. İstanbul / Şişli

 72. Serkan

  4 Aralık 2019 at 00:54

  Ben erzurumdan hayvancılık yapıyorum son sistem olarak kapasitem 125 baş büyük baş ve 100 dönüm arazim bulunmakta 120 adette hayvan bulunmakta işlerim iyi cok güzel kazancımızda iyi. Birlikten kuvvet doğar tabi yatırım yapmak isteyen veya bana ortak olmak isteyen arkadaşlar iyi bir çalışmam var en az 7 milyon yatırım yapmak istiyorum bana destek olmak isteyen gerçekten para kazanmak isteyen risk%10 hersey resmiyette güvenebileceğim yatırımcım arıyorum 05325930298 ulasabilirsiniz

 73. recep

  6 Aralık 2019 at 16:32

  Selam, bebim askeri sikah, ve savunma projelerim mevcut yeni nesil teknoloji üzerinedir. Kendimi proje motoru olarak görüyorum 🙂 umulmadık yerde umulmadık projeler geliyor aklıma, ama elektronik ve yazılım bilgim yok. Aklıma gelen ama gerçekleştiremeden 5 sene sonra başkaları tarafından yapılan projem insansız paletli tank, benimki daha güzel ayrı. 🙂 daha zengin olmak isteyen abiler fikir benden para senden
  [email protected]

 74. Gelecek

  14 Aralık 2019 at 23:46

  En büyük girişimcilik fikirin sağlam olmasıdır. Tarım ve hayvancılık da dev şirketleri bile geride bırakacak fikirlerim var yüzde 50 ortaklık sunduğum Türkiyenin hatta bu pazar içinde evrensel ölçekte yakın zamanda (2-3) hatırı sayılır bir kâr getirisi ile altın bir fikirdir..
  İlgilenen yatırımcı insanlar için herşey şeffaf bir şekilde tetaylandirilip anlatılicaktir
  İletişim:
  [email protected]

 75. nevzat kara

  3 Ocak 2020 at 16:17

  selam..saglık,gıda,guvenlik gibi konularda yarım düzine projem var.hepside ticari bir üründür.kar marjı yuksek , halkımızın ihtiyacı olan ve teknoloji pazarında kendıne rahatlıkla yer bulacak dijital ürünler tasarlamayı hedeflıyoruz.hepsi bir dosya halinde beklıyor..finans sorunum var bana her aşamada destek olacak yatırımcılar arıyorum..05426746578 bu numaradan ulaşırsanız sevınırım..saygılarımla..

 76. Hasan

  6 Ocak 2020 at 12:20

  Syn emine erdoganin da destekledigi sifir atik kompost teknolejileri ile ilgili makina ve o gıda atıklarını toprakta 6 ayda gübre kompost a değil de 24 saatte çevirecek ve 2021 de zorunla hala geln projem var yatırımcı arıyorum numaram 5416553272 yer antalya

 77. Muhammet

  13 Şubat 2020 at 14:26

  Selam herkes gibi benimde bir projem ve bende yatırımcı arıyorum. Projemin patent başvurusunu yaptım Yatırımcı arıyorum ama teknolojiden iyi anlayan ticaret kafası iyi çalışan ve güvenilir bir yatırımcı arıyorum. Tel 05360335862

 78. TNC GAYRİMENKUL

  21 Şubat 2020 at 18:22

  Merhabalar;
  Holding bünyesinde bulunan gayrimenkullerin tam satış yetkisini alarak satış temsilcilik ve danışmanlık yapmaktayım.
  Şirketiniz ile gayrimenkul satışlarım ile görüşmek isterim. Teşekkürler saygılarımla.
  (AVM-FABRİKA-ÇİFTLİK-OFİS VS.)

 79. ş.altay solakoğulları

  18 Mart 2020 at 21:12

  Sebze Sütü Üretim:Projesi

  Kredi geri dönüşü:18 aydır.

  ✓ %100 Bitkisel olup kolestrol içermez.
  ✓ Çok zengin protein ve besin değeri vardır.
  ✓ Protein ,hücrelerin besin kaynağı olup vücudumuzdaki hücreleri yeniler.
  ✓ Kalsiyum ve Demir kaynağıdır.İçerisinde süt şekeri laktozu yoktur.
  ✓ Diyabet hastaları için idealdir.Az yağlı olduğundan kalbi korur
  ✓ B2 ve B12 vitamin yüklüdür.
  ✓ Kolesterolü düşürür.
  ✓ Kemik güçlenmesinde çok etkilidir.
  ✓ Kadınlarda göğüs ve rahim kanseri önlemede kullanılabilir.
  ✓ Kadın -Erkek;Yaşlı -Bebek herkes için çok önemli besin kaynağıdır.

  Sebze sütü üretimi işletmesi için projeme destek -kaynak yada ortak arıyorum.
  PROJE TUTARI : 4.165.000 $ dır
  TEL : 0537 304 32 93

 80. Sezer

  15 Nisan 2020 at 12:42

  Merhabalar,ben 25 yıllık profesyonel uzun yol şöförüyüm,benim aklımda olan fikir şehir içi ve şehirler arası kazaları minimuma düşürüp tüm seyir halindeki araç hızlarını kontrol altına alacak bir fikrim var tam detaylara giremiyorum.
  Ama bu fikrim tamamen devlet tarafından kontrol altına alınabilecek bir sistem ve dünyanın hiç bir ülkesinde uygulanmayan bir sistem.
  Bunu türkiyede uygulayıp dünya ülkelerine pazarlanabilecek bir uygulama olacağına inanıyorum fikrimin detaylarını size sunmak isterim ilgilenirseniz.
  05424464747

 81. Halil

  15 Nisan 2020 at 14:12

  Is ariyorum 0534 657 38 99

 82. Yahyapartal

  19 Nisan 2020 at 16:19

  26 yaşındayım çocukluğum çiftçilikle geçti ve artık kendi işimi kurmak istiyorum antalya Aksuda kurşunlu köyünde noter sözleşmeli 10 yilligina arazi kiraladım sera kurmak uretim yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 83. mehmet

  18 Mayıs 2020 at 10:55

  merhaba,
  Muğla il sınırlarında ekolojik turizm alanında mükemmel bir projem var.Covid 19 virüsünü fırsata çevirmek için yatırımcı olacak ve 3 yıl içinde yatırdığı parayı geri alacaktır. gelecekte turizmin bu alanda gelişecektir. ilgilenen yatırımcıların 0536 762 25 73 den irtibata geçebilirler.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.