Mobil uygulamalara yoğunlaştık

Bankalardan ve ödeme kuruluşlarından temin edilen sanal poslar üzerinden online tahsilat yapılabilmesini sağlayan yazılımlar üretiyoruz. Esnek ara yüzlerimiz sayesinde geleneksel tahsilat süreçlerini dijitalleştiriyor ve işletmelerin nakit akışının düzene girmesini sağlıyoruz. İş fikrimiz kendi girişimlerimizin bir ihtiyacı olarak ortaya çıktı. Bankalardan temin ettiğimiz sanal poslarımız vardı ve bunları sadece e-ticaret altyapılarında kullanıyorduk.

Recep Erdoğan – Muhammed Alabed / Payfull Kurucu Ortaklar

FİKİR NASIL ÇIKTI?
Geleneksel tahsilat sürecimizi kolayca yönetebileceğimiz, müşterilerin bize olan ödemelerini otomatik olarak tahsil edebileceğimiz bir yazılım geliştirdik ve bunu e-ticarette de kullanmış olduğumuz sanal posların API’leri ile doğrudan entegre ettik. Böylelikle bankaların sanal poslarını online tahsilat sistemine dönüştürdük.

Özellikle bayi modeliyle çalışan orta ve büyük ölçekli işletmeler sistemimiz üzerinden nakit ve tahsilat akışını kolaylıkla yönetebiliyor. Ayrıca oteller, turizm acentaları, araç kiralama gibi birçok sektörde şirketler Payfull sistemini kullanıyor.

“YATIRIM ALDIK”
Türk Holding Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’ndan yatırım aldık. Bu yatırım sadece sermaye desteği değil aynı zamanda stratejik bir ortaklıkta oldu. 2017’de Payfull üzerinden 157 milyon, 2018’de ise 540 milyon TL işlem gerçekleşti. Bu rakamın 2019 sonuna kadar 2 milyar TL’ye ulaşmasını hedefliyoruz. Önceliğimiz katma değerli hizmetlerimizi çok daha fazla üye iş yerine ulaştırmak. Girişimimizi yurt dışına taşımak da hedeflerimiz arasında. 2019’da teknolojiye daha fazla yatırım yapıyor olacağız. Özellikle mobil uygulamalar üzerine yoğunlaşacağız.

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.