Yemeksepeti,iş ortağı restoranlara destek veriyor


Türkiye’nin bu zorlu günlerinde Yemeksepeti, restoran iş ortaklarıyla tüm siparişleri en hızlı, doğru ve güvenli bir şekilde ulaştırmaya çalışıyor. “Emeksepeti” isimli farkındalık kampanyasına imza atan şirket, yaptığı çalışmalarla restoranlara desteğini sürdürmeye devam ediyor.

Yemeksepeti, Türkiye’nin topyekun mücadele içinde olduğu bugünlerde üye restoranları ile 69 ilde hizmet veriyor. Yemeksepeti, online yemek siparişi sisteminin devamlılığının restoranların finansal olarak ayakta kalmaları için de hayati önem taşıdığının farkındalığıyla onlara birçok destek sunmaya devam ediyor.

Restoranların ve çalışanların emeğine dikkat çekmek isteyen Yemeksepeti, bu kapsamda “Emeksepeti” kampanyasını hayata geçirerek aynı isimle bir reklam filmine imza attı.

Yemeksepeti, ayrıca, restoranlara verdiği destekler kapsamında, tek şubeli restoranları için mart ayı alacaklarını öteledi. Şirket, mart ayından başlayarak bu zorlu dönem hafıfleyinceye kadar hiçbir restorandan listeleme ücreti almayacak.

Çalışanlarının, kullanıcılarının, tedarikçilerinin yanı sıra en değerli iş ortağı olan restoranlarının sağlığını korumak adına önlem almaya devam eden Yemeksepeti, restoranlara temassız teslimat ile ilgili bilgilendirmeler de yapıyor.

Mart ayından itibaren nakit para alışverişini ortadan kaldıran “Temassız Teslimat” özelliğini devreye sokan şirket, böylece kullanıcılarını ve kuryeleri yakın temastan koruyarak siparişlerin teslim edilmesini sağlıyor. Ayrıca, siparişlerini “Cüzdan” ile ödeyen kullanıcılara sipariş tutarının yüzde 10’u kadar Cüzdan bakiyesini iade ediliyor.

KAZANDIRAN DESTEK ÇEKİ

Bu desteklerin yanı sıra Yemeksepeti, sadece paket servis ile işlerini yürütmeye çalışan restoranlara destek olabilmek için kullanıcılarının da katılımıyla bir kampanyaya imza attı. Ticaret Bakanlığı’nın başlattığı “E-ticaret olarak KOBI’lerin Yanındayız” kampanyasına Yemeksepeti, TOBB’un katkılarıyla “Kazandıran Restoran Destek Çeki” projesi ile destek veriyor.

TOBB iş birliği ile düzenlenen kampanyada kullanıcılar belirli miktarda “Kazandıran Restoran Destek Çeki” satın alarak, bu çekleri favori restoranlarında daha sonra kullanabilecek. Yemeksepeti’nin başlattığı “Kazandıran Restoran Destek Çeki” kampanyası sayesinde restoranlar, daha sonra karşılığını kullanıcılara yemekle ödeyebilecekleri bir finansman sağlayacak.

Kullanıcılar, “Kazandıran Restoran Destek Çeki” ile restoranların bu süreci en az hasarla atlatabilmesi için mahallelerindeki sevdikleri restoranlara destek verebiliyor.


Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.