Yeni sezonda yeni markalar


Industrie Denim, 2014 ilkbahar-yaz sezonu için markalarına yeni isimler ekliyor. Markaları arasına Siwy, Hope, Paper Denim, Stevan Alan, Tee Library, Demoo, Zilla gibi denim, moda ve aksesuar markalarını da ekleyen mağaza, her zevke ve stile hitap edecek ürünler sunuyor. Türkiye’de Zorlu Center AVM’de hizmet veren Industrie Denim, moda takipçilerinin yeni gözdesi olmayı hedefliyor.

LED AYDINLATMADA YENİ TEKNOLOJİ
TLT Panel, LED aydınlatma sisteminde bir yeniliğe imza attı. Optik akrilik olan panelin yüzeyindeki ışık yolları, TLT Panel’in patentindeki mikro prizma algoritması ile dizayn ediliyor. Bu prizma dizaynlar panelin yüzeyinde homojen bir yapı oluşturarak maksimumum verimlilikte ışık yayılmasını sağlıyor. Böylece LED aydınlatmada karşılaşılan bazı bölgelerin çok parlak bazı bölgelerin ise gölgeli olma problemi, TLT LED panellerinde ortadan kaldırılıyor.

BÜYÜK BEDEN MODASI
Think+, büyük beden kadınların yaşamlarında fark yaratmayı amaçlayan bir online büyük beden markası. Türkiye’nin ilk online büyük beden markası olma özelliğini taşıyan Think+, abiyeden spor kıyafetlere kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Türk, İtalyan ve Fransız moda tasarımcılarından oluşan Think+ ekibi, sezonun trendlerini fit kalıp ve beden uyarlama esasları ile birleştiriyor.

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.