Partipaketi yeni mağazasını açtı


Parti malzemeleri marketi PartiPaketi, Bağdat Caddesi’nde açtığı yeni mağazası ile büyümeye devam ediyor. Üye sayısı 50 bin olan ve günlük 900 bireysel kullanıcıya ulaşan internet sitesine sahip PartiPaketi, 3 bin çeşit ürünle hizmet veriyor. Her yaş grubuna ait ürünlerin bulunabileceği mağaza, partiye dair tüm ihtiyaçları müşterilerine sunuyor.

MARKADO GROUP HIZLA BÜYÜYOR
Markado Group, bünyesine kattığı üç yeni internet girişimiyle büyümeye devam ediyor. Deniz üzerindeki tüm aktiviteleri tek platformda toplayan Bogaztaksi.com, kullanıcılar arası alışveriş sağlayan Teklifborsasi.com ve kişiselleştirilmiş telefon kılıfı yaratmaya olanak veren Coverzz.com artık Markado bünyesinde. Markado Group CEO’su Kadircan Erkıralp, 2015 sonunda Markado çatısı altındaki girişim sayılarını 30’a çıkaracaklarını söylüyor.

OTOSTİL.COM YAYIN HAYATINA BAŞLADI
Otomotiv sektörü yepyeni bir yayınla tanışıyor. Deneyimli otomotiv yazarı Mert Duran yönetiminde hayata geçen Otostil. com, detaylı analizleri, profesyonel ekiple çekilmiş ve kolayca arşivlenecek fotoğrafları ile otomotiv dünyasını okuyucuyla daha da yakınlaştırmayı hedefliyor. Sitenin en önemli özelliklerinden biri tüm kapsamlı verilerini okuyucularına ücretsiz olarak sunuyor olması.

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.