Annelere özel “mini dükkan”


Limango.com, anne ve bebeklerin temel ihtiyacı olan ürünlerin satışının yapıldığı Mini Dükkan’la hizmet vermeye devam ediyor. Mini Dükkan, Limango’nun sınırlı süreli kampanyalarından farklı olarak sürekli açık durumda bulunuyor. Mini Dükkan anne ve anne adaylarına pratik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlıyor.

MARKET ALIŞVERİŞİNE ONLINE KOLAYLIK
OnlineMarket.com, market alışverişlerini müşterilerinin ayağına getiriyor. Ürün portföyünde lider markaları tercih eden Online Market, market alışverişlerini kolaylaştırıyor. Murat Demirhan, Cüneyt Gürbüz ve Bülent Demirhan tarafından kurulan Online Market, iade ve teslimat ücreti almadan belirtilen saatte teslimat seçenekleri sunuyor. Online Market, pilot bölge olarak seçtiği Ataşehir’in ardından farklı noktalarda depolar kurmayı hedefliyor.

GW TÜRKİYE PAZARINDA
Avrupa’nın önde gelen nakliye ve lojistik şirketlerinden biri olan Gebrüder Weiss, Türkiye pazarına girdi. Güney-Doğu Avrupa/BDT Bağımsız Devletler Topluluğu Bölge Müdürü Thomas Moser, “GW İstanbul’un Gürcistan’da 2013 yılının sonbaharında açılışı yapılan lojistik terminali ile Güney-Doğu Avrupa ve Kafkasya arasındaki coğrafi boşluğu dolduracağını düşünüyorum” diyor.

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.