Tenisi ulaşılabilir bir spor yapıyoruz

Kişisel olarak girişimcilik hakkında çalışmalarım ve ilgim, 2015 yılına dayanıyor. 2015 yılının Mayıs ayında bir tenis partneri bulma sıkıntısı gözüme çarptı ve bu noktadan sonra girişimcilik serüvenim başladı. Ardından geçen yıllarda onlarca etkinliğe ve görüşmeye katıldım. Ayrıca kişisel olarak girişimcilik hakkında çalışmalarımı birçok araştırma ve uygulamayla sürdürdüm.

Cem Mildon/Teniscim Kurucu Ortağı

Teniscim’den bahsetmem gerekirse, aslında başlarda sadece tenis partneri bulmak olarak düşündüğümüz uygulama, birkaç kez pivotlandı diyebilirim. Şu an son halini verdiğimiz ve günden güne de eklemeler veya değişiklikler yaptığımız uygulamamızla insanların tenisin bütün bileşenlerine tek bir uygulamadan ulaşmalarını sağlamayı amaçlıyoruz.

İNOVATİF ÇÖZÜMLER
Teniscim, lokasyon bazlı mantıkla geliştirilen bir uygulama ve önemli bir kitleye ulaşmayı hedefliyor. Uygulamamızda her oyuncunun ve kullanıcının kendine özgü bir profili var. Oyuncular deneyimlerini, hangi seviyede tenis oynadıklarını sergileyebilir. Kortların ve tenis hocalarının da kendilerine özgü profili var ve buradan kendilerini tanıtıp rezervasyon saatlerini sergileyebiliyor, rezervasyon alabiliyor. Burada kulüplere ve kortlara sunduğumuz panel aracılığıyla kendi kurumlarıyla ilgili birçok noktayı online çözümlerimizle yönetebilme olanağı sağlıyoruz.

Bu fantastik düzen içerisinde önemli bir yer edinecek olan “pazaryeri” kategorisi de tenisi ulaşılamaz bir spor olmaktan çıkarıyor. Dileyen kullanıcılar ve satıcılar ürünlerini satarak tenisi diğer insanlara kolayca erişebileceği bir spor haline getiriyor. Teniscim’in hedefi, insanların hayatına dokunacak bireysel çözümler sunarken kurumsal olarak da gelir modelini sağlam temellere oturtarak kuvvetli bir büyüme sağlamak.

Sunacağımız çözümlerle dünya çapında tenis dünyasının en önemli paydaşlarından ve oyuncularından biri olmak istiyoruz. Özellikle sunduğumuz inovatif çözümler, değer yaratma noktasında umuyoruz ki çok etkili olacak.

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.