Turquality Projesi İşbirliği İle 3.Bilkent Marka Ödülleri Oylaması Başlıyor


Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü tarafından son iki senedir düzenlenen, markaların ve oy verenlerin büyük beğenisini kazanarak devam eden projenin 3.sünün oylaması başladı.

30 kişilik proje ekibi ve marka alanında uzman danışman hocalar ile birlikte hazırlanan birbirinden farklı 10 kategori altında 40 başarılı markanın ve marka ismin yarıştırıldığı projede bu sene “dünyada ilk kez uygulanan ve devlet destekli markalaşma programı” olan “TURQUALITY Projesi” ile işbirliğine gidildi. “Marka” kavramının popülaritesi içinde biraz da ‘Nasıl Marka Oldular?’ sorusuna cevap arayan bu projede bu sene yarışan markaların %70 den fazlası Türk markası. Marka Kulübü öğrencileri tarafından Marka kavramına farklı bir bakış açısı getiren bu proje Marka temsilcileri ile onları seçen Marka kullanıcılarını da biraraya getirmesi açısından büyük önem taşıyor.

3. Bilkent Marka Ödülleri projesinin birinci kısmı tamamlanmış durumda. Bu hafta www.bilkentmarkaodulleri.com adresini ziyaret ederek yarışan Markalar’ın neden o kategorilerde yarıştığı hakkında proje ekibi tarafından hazırlanan bilgileri inceleyerek fikir sahibi olabilir ve ardından oy kullanabilirsiniz. Oylama 18 Aralık’a kadar devam ederek, 18 Aralık 2015 Cuma gecesi Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Konser Salonunda gerçekleşecek olan Ödül Töreni’ni ile son bulacaktır. Yarışan 40 markanın temsilcilerini ve yaklaşık 300 kişilik bir ekibi ağırlamaya hazırlanan proje ve Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için 3.Bilkent Marka Ödüllerinin web sitesini ziyaret edebilir sizde bu projeye oylarınızla destek olabilirsiniz.

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.