Zirve’den güzel haberler var


Nilüfer Gözütok Ünal

Nilüfer Gözütok Ünal

Türk iş dünyası için Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin çok ayrı bir önemi var. Her yıl mart ayında düzenlenen Zirve dünyanın çeşitli bölgelerinden ve Türkiye’den çok sayıda girişimciyi bir araya getiriyor. Düzenlenen çeşitli oturumlarla iş dünyasında öne çıkan gelişmeler masaya yatırılırken, geleceğe ilişkin de kritik trendler ortaya koyuluyor.

Tabii yüzlerce değerli iş insanının bir araya gelmesi de eşsiz bir networking imkanı sağlıyor. Bu yıl 23-24 mart tarihlerinde gerçekleştirilecek Zirve’den start up’lar için de çok güzel bir haber var: Bu yıl Zirve ilk kez büyük bir start up yarışmasına ev sahipliği yapacak. Galata Business Angels ve Endeavor iş birliğiyle gerçekleştirilecek Stars Of Region adlı uluslararası start up yarışmasına, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve bölgeden girişimciler başvuruda bulunabilecek. Yarışmanın detaylarına ilişkin bilgiyi ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz. Sizlerin de katılımını bekliyoruz.

Bu sayıda yine çok dolu bir içerikle karşınızdayız. Start up girişimcilerinin profilini ortaya koyan kapsamlı bir anket çalışması hazırladık. 2018’de girişimcilerin yeni ajandasında nelerin olduğunu araştırdık. 2017’nin en çok yatırım alan girişimlerinden Ototrink’in bunu nasıl başardığını da dergimizde bulabilirsiniz. Ayrıca iş dünyasının en ilham verici girişimci ve liderlerinden Murat Ülker’le çok özel bir söyleşi gerçekleştirdik.

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.