Zaman ve iş yönetimi sunan yeni trend: Freelancer Hayat


Freelance siteleri Sadeceon gibi birkaç farklı site halinde karşımıza çıkıyor. Günlük işlerini rahatlıkla yürütürken bir yandan da freelancer olarak ek gelir kazanmayı tercih eden kişilerden profesyonel hizmet almak istemez misiniz? Pandemi döneminde yeteneğini işe dönüştüren freelancerlardan olabilirsiniz, bu süreçte yine hizmete ihtiyacı olan alıcılar arasında da yer alabilirsiniz. Freelance siteleri Sadeceon üzerinden iş ilanlarını inceleyeceğiniz freelancerlar ile işbirliğinde bulunabilirsiniz.

Online pazarlama, e-pin, yaşam, hediyeler, eğlence, müzik & ses, programlama & teknoloji, yazı & çeviri, grafik & tasarım, video & animasyon, ödev & tez olmak üzere toplam 11 kategori içerisindeki alt dalları inceleyebilir, aklınıza gelebilecek envai çeşit yetenekten faydalanabilirsiniz. Basit düşünmeyin sakın! Şayet diğer freelance siteleri Sadeceon kadar çok çeşitli hizmet vermeyebilir. Astroloji, kahve falı, online ders, hediye tasarımı, dizi izleme site üyeliği, eğlenceli ropörtaj çekimleri, popüler oyun şifreleri, domain hizmeti, ödev ve tez hazırlama, reklam video veya animasyon prodüksiyonu, illüstrasyon ve grafik tasarımı, influencer pazarlama veya sosyal medya mecralarına özel pazarlama faaliyetleri gibi pek çok alanda yaratıcı destek alabilirsiniz. Bunun için Sadeceon websitesinde dilediğiniz kategoriyi seçerek ihtiyacınıza göre gerekli alt dala tıklayabilir, bu alt dal üzerinde hizmet sunan profesyonel freelancerların iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Detaylarını öğrenmek istediğiniz ilana tıklayarak freelancer ile ilgili bilgi alabilir, ortalama yanıt süresi ve sipariş adedi gibi detayları öğrenebilirsiniz. Ayrıca ilan açıklamasını okuyarak hizmet sürecine dair fikir sahibi olabilir, daha önce o freelancerdan o hizmeti alan alıcıların geri bildirimlerini ve değerlendirmelerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Freelance Siteleri Üzerinden Pek Çok Hizmet Sunuluyor

Uzaktan çalışmak yeni trend oldu! Herkes zamanını yönetmek ve kuralları kendisi koymak istiyor haliyle. Freelancerlık gittikçe daha da popüler olmaya ve yaygınlaşmaya başladı. Hali hazırda profesyonel olanlar ise freelance siteleri Sadeceon üzerinden kendi mesleklerini icra ediyorlar. Evde yaratıcı ortamını oluşturarak zaman planlaması yapan, bunu iş planı ile geliştiren ve ek gelire dönüştüren freelancerlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Profesyonel freelancerlar sayesinde alacağınız hizmet ile hem kaliteli bir iş gerçekleştirmiş olacaksınız, hem de bu işi yapan birini arayıp işe almak riskinden kurtulmuş olacaksınız. Bu sayede hem zaman hem de para açısından tasarruf sağlayabileceksiniz. Üstelik freelancerın ilanında hizmetin teslimat süresini dahi görüntüleyebilir, işiniz çok acilse kısa sürede teslim eden freelancerlardan yana bir tercihte bulunabilirsiniz.

İlhamın gelmesini beklemek, düzenli ofise giden ve belirli saatler altında çalışan kişiler için bir süre sonra yorucu olabiliyor. Ancak freelance çalışan biriyseniz, kendi çalışma ortamınızı dilediğiniz gibi yaratabilir, zamanınızı keyifle yönetebilirsiniz. Muhtemelen gittiğiniz bir kafede kahve içerken bilgisayar klavyesine hızlı darbelerde bulunan bir freelancer görmüşsünüzdür. Veya işi haricinde ek gelir sağladığı bir ikinci işe sahip olan freelancer tanıdığınız vardır.

Yarı zamanlı veya tam zamanlı olacak şekilde çalışan freelancerlar için yeteneği ek gelire dönüştürmek son derece avantajlı olmaktadır. Bu sayede bir yandan proje bazlı çalışırken diğer yandan da gündelik işleri aksatmadan yürütmek kolaylaşıyor.

Eğer siz de sitemizde yer alan 11 kategoride hizmet sunan freelancerlardan biri olmak istiyorsanız hemen bugün freelance siteleri Sadeceon ailesine katılın! Hayatınızda iş hayatının en çok tadını çıkarabileceğiniz dönemine merhaba deyin ve iş ilanınızı önemli bilgilerle doldurmayı unutmayın. Portfolyonuzu katlayacak, belki ek gelirinizi düzenli gelire dönüştürecek ve bunların hepsini en sevdiğiniz çalışma alanında, patronun sadece siz olduğunuz bir ortamda gerçekleştireceksiniz. Gece kuşu ile tabir edilen biriyseniz gece saatlerinde işinizi yapabilir veya gün ışığıyla iş gününüzü tamamlayabilirsiniz.

 

İlandır.

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.